2014. szeptember 1-30-ig kari hovatartozástól függetlenül praktikus könyvtári sétára invitáljuk az érdeklődőket. Aki ellátogat hozzánk, tanév közben már ismerősként térhet vissza tankönyv listájával, feladataival. Elegendő érdeklődő (8-10 főtől) esetén a túrák hétfőtől csütörtökig naponta 14 órakor indulnak.

A szórólap innen tölthető le pdf formátumban.

RÖVID TÚRA (30-40 perc)

Időpontok:
  szeptember 1-30.
H-CS
naponta

Tematika és útvonal:
Praktikus könyvtárhasználati ismeretek, az olvasók által használható terek bemutatása.
A kíváncsibb gólyáknak lehetőséget kínálunk arra, hogy a könyvtár rejtett zugaiba is bepillantást nyerjenek.

HOSSZÚ TÚRA (60-90 perc)

Időpontok:
  szeptember 1-30.
H, CS

Tematika és útvonal:
Azoknak akik a könyvtár nyilvános és rejtett tereiben barangolás közben könyvtártörténeti érdekességekkel is szeretnének megismerkedni.

A gyülekezés módja

A megadott időpontok előtt 10 perccel a könyvtári aulában, a földszint 12-es tájékoztatószolgálati szoba előtt. A túrán való részvételt nem kötjük regisztrációhoz, minden gólyát szeretettel várunk!
Amennyiben a gyülekező ponton várakozók száma nem éri el a fent említett létszámot, azokkal, akik beérik egy rövidebb  könyvtárhasználati ismertetővel, az aulában egy gyors, virtuális könyvtári sétát teszünk.

Csoportoknak

Előzetes egyeztetés alapján fenti időpontokon kívül is készséggel állunk rendelkezésre legalább 10 fős csoportok
bejelentkezése esetén a könyvtár bemutatására!

További információ

Lengyel Gyöngyi