Megúsztuk!

Látogatóink áprilistól teszt jelleggel bevihették zárható palackos üdítőiket könyvtárunk olvasótermeibe.

Örömmel tájékoztatjuk olvasóinkat, hogy az első „Tőlünk függ” akciónk „kiborulás nélkül”, sikerrel zárult.  Ezért a BME OMIKK vezetősége 2015 novemberétől véglegesen beengedi a zárható palackos üdítőitalokat az olvasótermeibe.

toled-fugg

Valamennyi olvasóteremben elhelyeztünk papírtörlőt a kiömlött folyadék feltakarítására. „Baleset esetén” forduljon bizalommal a könyvtáros kollégához. Óvjuk környezetünket! Kérjük, a kiürült palackokat a könyvtár több pontján elhelyezett szelektív gyűjtőkbe dobják.
2018. április 26. csütörtök

2018. április 27-én a Tankönyvolvasó (TKO), a Gazdaság- és Társadalom-tudományi Olvasó (GTO), a Műszaki és Természet-tudományi Olvasó (MSZO) és a Természettudományi Kutatóterem (TTO) 17:00 órakor zár.
A könyvtár teljes állománya elektronikus kérőlapon igényelhető. Dokumentumok visszavétele a központi kölcsönzésben.