Megszűnik a név szerinti szólítás

Hívószám rendszert vezetünk be könyvtárunkban október 24-től.

Olvasóinkat a központi kölcsönzés pult felső részén, valamint a Nagyolvasó szolgálati pultja feletti kijelzőn megjelenő hívószám tájékoztatja, hogy az e-kérőlapon kért művek átvehetők.

A hívószámot az online katalógus e-kérőlap „Ügyfélhívó sorszám” mezőjében kell megadni. A rendszer bármilyen 4-jegyű számot elfogad, de számazonosság elkerülése érdekében javasoljuk, hogy amennyiben rendelkezik olvasójeggyel, az azon szereplő vonalkód utolsó 4 számjegyét, vagy a Nagyolvasóban kapott helyszámot adja meg.

A rendszer lehetőséget biztosít a kért dokumentumok későbbi átvételére is. Kérjük, a „Kért teljesítés” mezőben jelölje meg az átvétel várható időpontját. A műveket kollégáink félreteszik az Ön nevére. A hívószám kitöltése ebben az esetben is kötelező, de a művek kiszolgálásához kérjük, fáradjon a kérés helyére.
2017. november 25. szombat

Hétköznap: 8:00-20:00