Változatlan minőség új köntösben

Megújult honlappal várja olvasóit a 2017. január 1-től csak online elérhető Tudományos és Műszaki Tájékoztatás (TMT).

A könyvtár- és információtudományi szakfolyóirat előfizetőinek a regisztrációt követően teljes hozzáférést, az archívum mellett a legfrissebb számok elérését biztosítjuk. Az egyes cikkek „szabad megtekintése” továbbra is csak a megjelenésük után fél évvel lehetséges.

A TMT megújult honlapján a böngészést új adatbázis, a korszerűbb szerkesztőségi és publikálási rendszer Open Journal System (OJS) keresője segíti, ami egy közvetlenebb kapcsolattartás (megrendelés, levelezés a szerkesztőkkel) lehetőséget is nyújta.

Fedezze fel a Tudományos és Műszaki Tájékoztatás, a könyvtár és információtudomány elsőszámú szakfolyóiratának megújult honlapját.

2017. szeptember 20. szerda

Hétköznap: 8:00-20:00