Újabb Közösségi tér a csoportos tanuláshoz

A Természettudományi Kutató, új nevén Közösségi terem könyvtárunk valamennyi látogatója számára korlátozás nélkül használható március 01-től.

A Közösségi teremben SZABAD:

• táskádat magadnál tartani,
  • beszélgetni,
  • nevetni,
  • zárható palackos üdítőt bevinni,
  • ha sötét van felkapcsolni a villanyt,
  • ha meleg van vagy állott a levegő, az ablakot kinyitni.

A teremben kamerát helyeztünk el. Az őrizetlenül hagyott értékekért nem tudunk felelősséget vállalni.

Ajánljuk, hogy használd a ruhatárat vagy a Tankönyvolvasó szekrényeit, valamint a szolgálati pultnál (GTO) kérhető laptopzárral rögzítsd az asztal lábához a laptopod/tableted.

Ügyeljünk együtt a tisztaságra
. A szemeted dobd a szelektív kukákba. Kérjük, jelezd a Tankönyvolvasó szolgálati pultjánál, ha kiömlött az asztalra az italod, és adunk takarítóeszközt.

Gondolj a többiekre is. A polcokra kitett könyveket, folyóiratokat olvasd, használd, de ne vidd el örökbe. Hagyd a közösségi terem gondoláin!

A Természettudományi Kutató korábbi állománya a Műszaki és Természettudományi Olvasóban érhető el.

BME OMIKK a TE könyvtárad!

2017. november 25. szombat

Hétköznap: 8:00-20:00