Próbahozzáférés a Taylor & Francis online folyóirat-gyűjteményéhez

Teljes szövegű elérés a Social Science & Humanities-, Science & Technology- és Medical Library adatbázisokhoz május 31-ig a BME IP címekről.

A Taylor & Francis Social Science & Humanities Library több mint 1400 alapvető, társadalomtudományi és bölcsészettudományi folyóirat gyűjteménye a Routledge kínálatából, egyben ezen területek úttörő kiadója is.

A Taylor & Francis Science & Technology Library több mint 500 peer reviewed tudományos folyóirat tartalmát fedi le az aktuális számok mellett az elmúlt 20 évre visszatekintően.

A Taylor & Francis Medical Library online hozzáférést nyújt az orvostudományokat lefedő folyóiratok széles választékához.

Keresés a próbahozzáférésben szereplő folyóiratokban

Felhívjuk felhasználóink figyelmét, ne végezzenek szisztematikus, vagy nagyszámú egyidejű letöltést, mert a szolgáltató letiltja a hozzáférést az adott IP címről, vagy a teljes egyetemi tartományból.

2017. június 27. kedd

Hétköznap: 8:00-20:00