Változás!

Megszűnik a név szerinti szólítás a központi kölcsönzésben, valamint a BME nappali tagozatos hallgatók az olvasójegy egyszeri kártyadíját a Neptunban egyenlíthetik ki.

A kényelmesebb kiszolgálás érdekében, a központi kölcsönzésben hívószámos kijelző rendszer használatát vezetjük be. Az e-kérőlapon megadott számmal, jelzőhang kíséretében szólítjuk olvasóinkat a könyvek átvételére.

A hívószám a pult feletti kijelzőn, valamint az aulában található monitoron jelenik meg.

További változás, hogy az ingyenesen beiratkozó BME nappali tagozatos hallgatók az egyszeri 300 Ft-os kártyadíja a Neptunban kerül kiírásra.

A beiratkozáshoz fényképes igazolvány (személyi, jogosítvány vagy útlevél) és lakcímkártya szükséges.

2017. október 23. hétfő

Hétköznap: 8:00-20:00