Szeniorok hónapja a BME OMIKK-ban

Nyugdíjas látogatóinkat könyvtári sétával és ingyenes beiratkozással várjuk decemberben.

Szenior séta: Szeretnénk, ha az idősebb könyvtárlátogatóink is egyszerűbben megtalálnák kedvenc könyveiket, eligazodnának a mindenki számára látogatható könyvtárrészekben. Az olvasói terek mellett feltárulnak a rejtett raktári zugok és könyvtárunk sokszínű gyűjteménye is a nyugdíjas látogatóinknak szervezett speciális kiránduláson. A gyakorló nagyszülőket elkísérő iskolás unokákat is szívesen látjuk!

Meghirdetett időpontok: decemberben hétfőtől péntekig 10 órától 17 óráig (előzetes időpont egyeztetés szükséges a szervezővel).

A túrák időtartama: 30-60 perc, tempója: csoporthoz idomulva, előzetes megbeszélés szerint.

Gyülekezési pont: a BME OMIKK aulában, a fszt. 12-es terem előtti hirdető táblánál.

Szenior olvasójegy: nyugdíjas látogatóink ingyenes éves olvasójegyet válthatnak decemberben.

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok: személyi igazolvány vagy jogosítvány, vagy útlevél és nyugdíjas igazolvány, valamint lakcímkártya.

A programon való részvétel ingyenes!

Időpont egyeztetés és további információ:

2017. december 18. hétfő

Hétköznap: 8:00-20:00