Próbahozzáférés a De Gruyter online gyűjteményeihez

Teljes szövegű elérés a kiadó folyóirat-adatbázisához, valamint építészettudományi és nanotechnológiai adatbázisokhoz 2018. április 30-ig a BME IP címeiről.

De Gruyter journals
Az összesen 381 angol és német nyelvű folyóiratot tartalmazó adatbázis a BME mintegy 150 (természet- és mérnöktudományok, gazdaságtudomány) tudományos/kutatási területét fedi le.

Building Types Online
Az adatbázis a Birkhäuser kiadó válogatott publikációira épül. Megoldási javaslatokat kínál épülettípusok szerinti bontásban az építészetben felmerülő design kérdésekre és problémákra.

IUPAC Standards Online
Az International Union of Pure and Applied Chemistry gyűjteménye a vegyészet egységes, nemzetközi összefogással épített szabvány és módszertan-adatbázisa.

nano Online
A nano Online összefoglaló képet ad a nanotechnológiai kutatásokról. Az ismereteket a fizika, a kémia, az orvostudomány és az anyagtudomány szempontjai szerint rendszerezve tartalmazza. A tudományterületek közötti navigációt kereszthivatkozással segíti.

Felhívjuk felhasználóink szíves figyelmét, amennyiben szisztematikus, vagy nagyszámú egyidejű letöltést végeznek, a szolgáltató letiltja a hozzáférést az adott IP címről, vagy a teljes egyetemi tartományból.

2018. február 22. csütörtök

Hétköznap: 8:00-20:00