Próbahozzáférés a Scientific.Net online gyűjteményeihez

Teljes szövegű hozzáférés az anyag- és a mérnöki tudományok területeit lefedő folyóiratokhoz és e-könyvekhez 2018. március 31-ig a BME IP címekről.

Az 1967-ben alapított Trans Tech Publications évente több ezer publikációval, könyvvel, könyvsorozattal és konferencia kiadvánnyal bővíti a Scientific.Net adatbázisát elsősorban a biotechnológiai-biomérnöki, illetve anyagtudományi (nanotechnológia, szilárdságtan), valamint speciális (pl. energiatudomány) területekről.

A tartalom a kor igényeihez igazodva mobil eszközökön és e-book formátumban is elérhető.

Az előfizethető publikációkon túl folyamatosan növekszik az Open Access tartalmak mennyisége is az adatbázisban.

Felhívjuk felhasználóink szíves figyelmét, amennyiben szisztematikus, vagy nagyszámú egyidejű letöltést végeznek, a szolgáltató letiltja a hozzáférést az adott IP címről, vagy a teljes egyetemi tartományból.

2018. május 26. szombat