Adok-veszek: hallgatók közötti könyvbörze

Készülj fel a következő félévre, válj meg a feleslegessé vált könyveidtől, jegyzeteidtől és szerezd be a szükségeseket február 26 - 28. között a könyvtárunkban!

Most, hogy sikeresen véget ért a vizsgaidőszak, itt az ideje felkészülnöd a következő félév kihívásaira!

Ajánlott lépéssor:
  1. Csinálj helyet a polcodon, segíts hallgatótársaidnak és szerezz egy kis extra pénzt is: a „már megtanult” könyveket, jegyzeteket kínáld eladásra a hallgatói börzén.

2. Vedd fel a következő félév tárgyait.

3. Az ajánlott tankönyvlista alapján nézd át az eladásra kínált művek jegyzékét, illetve jelezd, hogy mely könyvekre lenne szükséged.

A BME OMIKK a Hallgatói könyvbörze számára a helyszínt biztosítja. Érdekel valamelyik mű, de az árusítás időpontjában nem tudsz eljönni? Írj nekünk a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre és segítünk felvenni a kapcsolatot az eladóval!

Könyvtárunk a Hallgatói börzével egy időben Tankönyvvásárt is szervez. Az eladásra kínált műveket csak Hírlevelünk olvasói jegyezhetik elő. Ne maradj le erről a nagyszerű lehetőségről! Iratkozz fel Hírlevelünkre most!

A Hallgatói könyvbörze és Tankönyvvásár helyszíne: BME OMIKK aula

Időpont: 2018. február 26 - 28. 08:00 – 20:00