Próbahozzáférés 5 kiadó online kollekciójához

A SZAKTÁRS adatbázis portál 2018. április 20-ig elérést biztosít az Osiris, a L’Harmattan, a Kronosz, a Mentor Könyvek és a Szaktudás Kiadó Ház online gyűjteményeihez.

Osiris Kiadó: a bölcsészet-, társadalomtudományi és szépirodalmi kiadványok folyamatosan bővülő online gyűjteménye. A címlista elérhető az alábbi linken.

L’Harmattan Kiadó: több mint 1400 bölcsészet- és társadalomtudományi szakmunkát, tankönyvet és forráskiadványt tartalmazó adatbázis. A címlista elérhető az alábbi linken.

Kronosz Kiadó: a társadalomtudományi kiadványok kurrens és archív gyűjteménye. A címlista elérhető az alábbi linken.

Mentor Könyvek Kiadó: történelmi, néprajzi és szépirodalmi kiadványok archív gyűjteménye. A címlista elérhető az alábbi linken.

Szaktudás Kiadó Ház agrártudományi kiadványok kurrens és archív gyűjteménye. A címlista elérhető az alábbi linken.

A próbahozzáférés ideje alatt a mentés funkció nem érhető el a SZAKTÁRS portálon.

Felhívjuk felhasználóink figyelmét, ne végezzenek szisztematikus, vagy nagyszámú egyidejű letöltést, mert a szolgáltató letiltja a hozzáférést az adott IP címről, vagy a teljes egyetemi tartományból.

2018. július 16. hétfő