Kihívás hete a könyvtárban

A BME OMIKK az Internet Fiesta „Könyvtár, Internet, Egészség” c. rendezvényhez csatlakozva az egészségtudatos élet népszerűsítését és a Műegyetem méltán híres sportolóinak bemutatását tűzte ki célul.

EZ EGY KORÁBBI HÍRÜNK

A rendezvény időpontja: 2018. március 22-28.

Napindító jóga a könyvtárban

A gyakorlatok a tested egészségéért, a különleges helyszín a lelked nyugalmáért.

Időpont: 2018. március 27. 7:00-8:00

Helyszín: BME OMIKK (könyvtárépület) aula

A részvétel ingyenes, de a férőhelyek korlátozott száma miatt a regisztráltak előnyt élveznek. Átöltözési és tusolási lehetőséget biztosítunk, ha nincs matracod, adunk kölcsön.

Kihívás

Az egész napos padban ülés (irodai munka) után jól esne egy kis friss levegőt szívni? Csatlakozz hozzánk, fuss velünk! Hódítsuk meg együtt a Gellért-hegyet és készítsünk egy közös szelfit a Szabadság-szoborral. Átöltözési lehetőséget biztosítunk.

Indulás (futás): 2018. március 28. 18:00

Gyülekező: Sóhajok hídja alatt

Velünk bírni fogod!

Műegyetemi kvíz - nyereményjáték

A BME sporttörténet egészen az 1897-re nyúlik vissza, ekkor alapították meg az első Atlétikai és Football Clubot (MAFC).

A Műegyetem egykori és jelenlegi sportolóihoz kapcsolódó játék kitöltői között a BME Sportközpontba beváltható ajándékutalványt sorsolunk ki.

A kvízlapok a könyvtár aulájában érhetők el 2018. március 22. és 28. között.

Tipp! Kell egy kis segítség? Kérdezd tájékoztató könyvtárosainkat!

Online könyvajánló

Könyvtárunkból kikölcsönözhető könyvekből álló összeállításunkkal olvasóink testi és lelki egészségének megőrzését támogatjuk.

„Az egészség nem egyetlen tett, hanem szokásaink összessége. Azzá válunk, amit rendszeresen teszünk.” Arisztotelész

Rendezvényeink a BME Sportközpont együttműködésével valósulnak meg.

2018. december 11. kedd

2018. december 10.-2019. január 25.