Nagy érdeklődés kísérte Marcellus Mihály Északi Vihar című könyvének bemutatóját

EZ EGY KORÁBBI HÍRÜNK

Az író december 4-én a BME OMIKK Folyóirat-olvasójában tartotta legújabb könyvének bemutatóját, amelynek alcíme: Marcus Aurelius Pannoniában.

A szerző a római kori Pannoniáról szóló sorozatának immár harmadik kötete igen sok látogatót vonzott. A könyvbemutatót „legionarius katonák” bevonulása színesítette. Az érdeklődők nemcsak a könyvvel, de a legionáriusok felszerelésével, fegyvereivel és a korabeli viszonyokkal kapcsolatos kérdéseikre is választ kaphattak a bemutató után közvetlenül megtartott „Marcus Aurelius – a mi császárunk” című beszélgetésen.

Marcellus Mihály könyvbemutatója

Az íróval Mihók Zsuzsa beszélgetett.
Közreműködtek: a Legio X. Gemina Pannonica hagyományőrzői.

Fotó: Pintér Erik

2018. december 11. kedd

2018. december 10.-2019. január 25.