Wi-Fizz korlátlanul!

Erős jel áll látogatóink rendelkezésére az olvasótermeink mellett a könyvtár aulájában, a Sóhajok hídján, valamint a csoportos tanulásra megnyitott fsz. 2-es teremben is (bejárat a fsz. 1. Tájékoztató szobán keresztül).

A fejlesztés a BME Informatikai Igazgatóság szakmai és anyagi támogatásával valósult meg.

Elérhető Wi-Fi hálózatok:

• BME (csak BME polgárok részére)
  • Eduroam (minden hazai és nemzetközi eduroam tagintézmény – így a BME – csatlakozásra jogosult felhasználói, és a könyvtár beiratkozott olvasói részére)

Változás, hogy olvasóink olvasó-, illetve látogatójegyük vonalkódjával (<vonalkód>@omikk.bme.hu formában) és saját (kisbetűvel beírt) jelszavukkal léphetnek fel az Eduroam Wi-Fi hálózatra 2015. október 29-től.

A Napijegy váltása Wi-Fi használatra nem jogosít. Látogatóinknak ingyenes internet használatot biztosítunk a könyvtár Aulájában elhelyezett gépeken, valamint a földszint 1-es Tájékoztató szobában.

A Wi-Fi csatlakozási útmutatóért illetve további felvilágosításért kérjük, forduljon tájékoztató könyvtárosainkhoz (fsz. 12-es szoba, fsz. 1-es szoba, Központi Kölcsönző Információs pont).
2018. december 11. kedd

2018. december 10.-2019. január 25.