Ugrás a tartalomra
2020. 07. 01.

A levéltári kutató- és ügyfélszolgálat a járványügyi veszélyhelyzet elmúltával, valamint az egyetemi korlátozások feloldásával összhangban 2020. július 6-tól újra megnyílik.

A kutatóinkat, ügyfeleinket a korábbi nyitva tartás szerinti hétfő, kedd és csütörtöki napokon 9-16 óra között fogadjuk.

Ügyfélszolgálati ügyekben: lehetőség szerint továbbra is a telefonos és online ügyintézést javasoljuk, amennyiben azt jogszabály megengedi.

Kutatási ügyekben:  kizárólag előzetes bejelentkezés és annak visszaigazolása esetén tudunk kutatókat fogadni, a kutatószobában pedig egyszerre egy kutató tartózkodhat.

Kérjük az alábbi óvintézkedések betartását a levéltári munkatársakkal közös térben:

• az arc eltakarása saját maszkkal, sállal vagy kendővel
  • 1,5 méteres távolságtartás
  • a levéltárba érkezéskor a kézfertőtlenítés, amelyhez fertőtlenítőszert biztosítunk
  • kizárólag saját íróeszköz használata

2020. július 20. és augusztus 23. között az egyetemi hivatali rendnek megfelelően ügyeleti nyitva tartás szerint, azaz keddi napokon 9-16 óra között fogadunk személyesen ügyfeleket, illetve kutatókat.

Érdeklődés, bejelentkezés az alábbi elérhetőségeinken lehetséges: https://www.omikk.bme.hu/leveltar/kapcsolat/elerhetosegek

2020. augusztus 24-től ismét a szokott rendben tartunk nyitva.