2020. 04. 07.

Elsevier, Taylor & Francis, IEEE eLearning elérés a BME IP címekről.

Taylor & Francis e-könyvek

Teljes szövegű elérés a Taylor & Francis kiadó e-könyv gyűjteményéhez június 31-ig. A Taylor & Francis kiadó elektronikus könyvei témájukat tekintve lefedik a technológia, a mérnöki, az orvosi és a társadalomtudományok területeit. (A szolgáltatás május 15-től technikai okoktból szünetel. A megoldáson dolgozunk.)

IEEE

Az IEEE eLearning Library az új és fejlődő technológiák területéhez kapcsolódóan több száz órányi kurzus videót tett elérhetővé június 30-ig.

Felhívjuk felhasználóink figyelmét, amennyiben szisztematikus, vagy nagyszámú egyidejű letöltést végeznek, a szolgáltató letiltja a hozzáférést az adott IP címről, vagy a teljes egyetemi tartományból.

A tartalmak egyetemi VPN-en keresztül vagy eduID azonosítás használatával az egyetem hálózatán kívül, otthonról is elérhetők.

A hozzáférésekkel kapcsolatos kérdéseivel keressen minket a tajekoztatas@omikk.bme.hu címen.