2021. 05. 25.

Júniustól a lejárt határidejű kölcsönzésekért újra késedelmi díjat számítunk fel.

Az elmúlt hónapokhoz hasonlóan a kölcsönzési határidő elérésekor a dokumentumot vissza kell hoznia vagy a határidőt meg kell hosszabbítania. A kölcsönzési határidő lejárta után június 1-től viszont könyvtárunk újból késedelmi díjat számít fel, amelynek mértéke 35 Ft/munkanap/könyv.

Hogyan kerülhető el a késedelmi díj?

Kisérje figyelemmel kölcsönzései lejárati határidejét online olvasói profiljában

A lejáró kölcsönzésekről emlékeztető- és felszólítólevelekben adunk tájékoztatást. Mindig kövesse az ezekben lévő utasításokat.

Tartsa elérhetőségeit naprakészen, annak érdekében, hogy leveleinket mindig megkapja.

Kölcsönzési határidők hosszabbítása

A kölcsönzések lejárati határidejének meghosszabbítása minden felhasználó egyéni felelőssége.

| A kölcsönzési határidő összesen 9 alkalommal hosszabbítható az alábbi módokon:

Könyvek visszaadása

A könyvek visszaadására a központi kölcsönzésben vagy az Egyetem központi épületében elhelyezett könyvbedobó dobozainkon keresztül van lehetőség:

• a K épület főbejáratánál
  • a Tankönyvolvasóval szemben

A könyveket postai úton, ajánlott csomagként feladva is visszaküldheti a 1111 Budapest, Műegyetem rkp. 3. címre. A csomagra kérjük, hogy írja rá: Könyvtári könyv