2022. 11. 04.

Újra elérhető a könyvtárban a Műegyetem négykötetes albumsorozata. A kötetek külön-külön, vagy könyvcsomagban is megvásárolhatók.

Albumok egy csomagban

Műegyetem könyvcsomag

A Műegyetem csomagban mind a négy műegyetem történeti album megtalálható.

A könyvcsomag a könyvek eredeti árához képest 30% kedvezménnyel vásárolható meg.

Eredeti ár: 28 500,- Ft
A csomag keretében:  19 950,- Ft

Kettő plusz egy könyvcsomag

A könyvcsomag tartalma: Műegyetem – a történeti Campus, A műegyetemtől a sport élvonaláig, A Műegyetemtől a világhírig című albumok.

Válogatásunkat a "kettőt fizet hármat vihet" gondolat ihlette, ezért a csomagban található A Műegyetemtől a világhírig című album ajándék.

Eredeti ár: 22 500,- Ft
A csomag keretében:  16 500,- Ft

Világ tetején könyvcsomag

A Világ tetején összeállításunk tartalma: A Műegyetemtől a világhírig és A műegyetemtől a sport élvonaláig című albumok.

A könyvcsomag a könyvek eredeti árához képest 10% kedvezménnyel vásárolható meg.

Eredeti ár: 16 000,- Ft
A csomag keretében:  14 400,- Ft

Campus plusz könyvcsomag

A Campus plusz könyvcsomagunk tartalmazza a Műegyetem – a történeti Campus című albumot, továbbá egy tetszőlegesen választott albumot az alábbiakból: A műegyetemtől a sport élvonaláig, A műegyetemisták Odüsszeiája 1944-1946, A Műegyetemtől a világhírig.

A könyvcsomagban a választott könyv 7% kedvezménnyel vásárolható meg.

Műegyetemi albumsorozat e-brossúra

Az albumokat csak előrendelés esetén, átutalásos előrefizetéssel kínáljuk. A rendelés a konyvtar@bme.hu e-mail címen adható le.

Az albumok ismertetői és a rendeléssel kapcsolatos részletek itt érhetők el.