2022. 06. 15.

Július 18-tól változik a könyvtár nyitvatartása és a késedelmi díj számítás is.

Központi kölcsönzés

NOLV, GTO, közösségi terek

TKO

június 20– július 1-ig

8:00 - 18:00 óráig

9:00 - 18:00 óráig
július 4– július 15-ig

9:00 - 17:30 óráig

július 18 augusztus 19-ig

kizárólag keddenként
9:00 – 17:30 óráig

augusztus 22– szeptember 2-ig

8:00 - 18:00 óráig

zárva

A ruhatár július 18 és augusztus 19 között zárva tart.

Késedelmi díj a nyári nyitvatartás alatt

2022. július 18 és augusztus 19 között a lejárt határidejű kölcsönzésekért nem számítunk fel késedelmi díjat. A korábban keletkezett tartozásokat átutalással, illetve Egyetemi hallgatóként a Neptun tanulmányi rendszeren keresztül rendezheti.

| Figyelem! A nyitvatartás változásai nem mentesítenek a Könyvtárhasználati szabályzatban meghatározott szabályok betartása alól.

Könyvek visszaadása

A könyvek visszaadására lehetőség van a könyvtár nyitvatartásától függetlenül az Egyetem központi épületében elhelyezett könyvbedobó dobozainkon keresztül is:

• a K épület főbejáratánál
  • a Tankönyvolvasóval szemben

Könyvtárközi kölcsönzés

Az ügyfélfogadás a könyvtár aktuális nyitvatartási idejében történik. A kérések elsősorban a konyvtar.konyvtarkozi@bme.hu e-mail címen vagy az online könyvtárközi felületen adhatók le. A részletekről kérjük, egyeztessen kollégánkkal.

Szolgáltatások otthonról

A könyvtár számos szolgáltatással továbbra is egész nyáron elérhető: bármikor, bárhonnan hozzáférhető könyvtári szolgáltatásaink

Szolgáltatásainkkal kapcsolatos jelzéseivel, kérdéseivel keressen minket elérhetőségeinken.

A BME OMIKK szervezetében működő Levéltár szolgáltatási rendjének változásáról a BME Levéltár oldalán találhatók információk.